Madeleine Pyk – en samling F769

VÄRMEHUV, fajans, 1700-tal.

VÄRMEHUV, fajans, 1700-tal.

Kinesiserande dekor. Längd 40, bredd 30, höjd 20 cm.

Slitage. Glasyrmistor. Nagg.

1 700
161
185
Utropspris
5 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (2 bud)
15 apr 2018 14:27
1 700 SEK
6 apr 2018 19:47
1 500 SEK