VÄGGLAMPOR, ett par, Westahl Bankeryd, 1900-talets andra hälft,

stomme i gulmetall, kupor i tonat glas. Höjd ca 42 cm.

Slitage. Ej funktionstestad. Tillverkningsdefekter.

Klubbat pris
1 000
88
92
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (4 bud)
20 apr 2018 18:26
1 000 SEK
20 apr 2018 8:43
800 SEK
19 apr 2018 3:01
700 SEK
14 apr 2018 1:38
300 SEK