SOFFBORD, 1900-talets andra hälft,

travertin, längd 120 cm, bredd 70 cm, höjd 50 cm.

Nagg. Slitage.

Klubbat pris
1 705
149
156
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (23 bud)
11 apr 2018 20:44
1 705 SEK
11 apr 2018 20:44
1 605 SEK
11 apr 2018 20:42
1 600 SEK
11 apr 2018 20:41
1 500 SEK
11 apr 2018 20:41
1 400 SEK
11 apr 2018 20:40
1 300 SEK
11 apr 2018 20:40
1 200 SEK
11 apr 2018 20:40
1 100 SEK
11 apr 2018 20:40
850 SEK
11 apr 2018 20:39
800 SEK
11 apr 2018 20:39
775 SEK
11 apr 2018 19:37
750 SEK
10 apr 2018 20:47
700 SEK
10 apr 2018 20:47
675 SEK
10 apr 2018 12:55
650 SEK
10 apr 2018 12:55
600 SEK
9 apr 2018 23:01
550 SEK
9 apr 2018 23:01
500 SEK
9 apr 2018 23:01
500 SEK
9 apr 2018 23:01
450 SEK
9 apr 2018 23:01
400 SEK
9 apr 2018 7:37
350 SEK
7 apr 2018 13:00
300 SEK