GOLVLAMPA, 1900-talets andra hälft,

stomme i vitmetall, fot i sten, längd ca 220 cm, höjd ca 205 cm.

Ej funktionstestad. Slitage.

Klubbat pris
800
78
89
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (11 bud)
11 apr 2018 17:23
800 SEK
11 apr 2018 17:12
750 SEK
11 apr 2018 17:12
700 SEK
11 apr 2018 17:12
650 SEK
11 apr 2018 17:12
600 SEK
11 apr 2018 17:11
550 SEK
11 apr 2018 17:11
500 SEK
6 apr 2018 18:34
450 SEK
6 apr 2018 18:34
400 SEK
5 apr 2018 21:02
350 SEK
5 apr 2018 20:12
300 SEK