Madeleine Pyk – en samling F769

Folke Arström

(Sverige, 1907-1997)
Folke Arström
(Sverige, 1907-1997)

FOLKE ARSTRÖM, shaker, "Thebe", rostfritt stål, Gense.

Med silinsats. Stämplad Gense Sweden. Höjd 26 cm.

Smärre slitage. Buckla på fotringen.

Klubbat pris
550
52
60
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (7 bud)
15 apr 2018 21:30
550 SEK
15 apr 2018 21:26
500 SEK
15 apr 2018 21:26
500 SEK
12 apr 2018 0:15
450 SEK
12 apr 2018 0:15
400 SEK
11 apr 2018 23:25
350 SEK
11 apr 2018 20:20
300 SEK

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14