ELEMENTSKYDD, ett par, mässing, 1900-talets första hälft

Genombruten dekor. Längd 137-142, höjd 63 cm

Märken. Slitage.

Klubbat pris
5 700
503
525
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (23 bud)
9
14 apr 2018 20:00
5 700 SEK
10
14 apr 2018 20:00
5 500 SEK
10
13 apr 2018 19:09
5 200 SEK
9
13 apr 2018 19:08
5 000 SEK
10
13 apr 2018 19:08
5 000 SEK
9
13 apr 2018 19:08
4 200 SEK
10
13 apr 2018 19:08
4 000 SEK
9
13 apr 2018 19:07
3 200 SEK
10
13 apr 2018 19:07
3 000 SEK
9
11 apr 2018 18:50
2 400 SEK
8
11 apr 2018 18:50
2 200 SEK
8
10 apr 2018 17:42
1 600 SEK
10 apr 2018 17:42
1 500 SEK
8
10 apr 2018 17:42
1 500 SEK
9 apr 2018 19:39
1 200 SEK
8 apr 2018 16:18
1 100 SEK
7 apr 2018 15:05
1 000 SEK
6 apr 2018 23:20
800 SEK
6 apr 2018 22:35
700 SEK
6 apr 2018 21:29
650 SEK
6 apr 2018 20:58
550 SEK
6 apr 2018 11:35
500 SEK
6 apr 2018 10:46
300 SEK