Nanny Still

(Finland, 1926-2009)
Nanny Still
(Finland, 1926-2009)

NANNY STILL, FLASKA, glas, signerad Nanny Still Riihimäen Lasi Oy.

Turkost glas. Höjd 34 cm.

Smärre slitage.

Formgivare

Klubbat pris
160
1 686
183
Utropspris
200 EUR
Budhistorik (8 bud)
12 apr 2018 10:41
160 EUR
12 apr 2018 10:41
150 EUR
7 apr 2018 13:57
140 EUR
6 apr 2018 12:42
130 EUR
6 apr 2018 6:52
120 EUR
6 apr 2018 6:45
110 EUR
5 apr 2018 19:12
100 EUR
5 apr 2018 16:54
75 EUR