BORDSLAMPA, 1900-talets första hälft.

Kromad och målad metall. Diameter 27 cm, höjd ca 32 cm.

Slitage med smärre färgbortfall och delvis senare målning. Ej funktionstestad.

Klubbat pris
1 750
154
163
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (19 bud)
14 apr 2018 17:40
1 750 SEK
14 apr 2018 17:40
1 650 SEK
10 apr 2018 11:05
1 600 SEK
10 apr 2018 11:05
1 500 SEK
10 apr 2018 11:05
1 300 SEK
10 apr 2018 11:05
1 200 SEK
8 apr 2018 19:33
1 100 SEK
8 apr 2018 19:33
1 000 SEK
8 apr 2018 19:33
950 SEK
8 apr 2018 19:33
900 SEK
8 apr 2018 13:22
850 SEK
8 apr 2018 13:22
800 SEK
8 apr 2018 13:22
650 SEK
8 apr 2018 13:22
600 SEK
7 apr 2018 10:23
550 SEK
7 apr 2018 10:23
500 SEK
7 apr 2018 9:11
400 SEK
6 apr 2018 19:45
350 SEK
6 apr 2018 19:26
300 SEK
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

828. Inge Schiöler, ”Hav”.
Utropspris
250 000 - 300 000 SEK
Budhistorik
350 000

ditt bud
340 000

ditt bud
330 000

ditt bud
320 000

ditt bud
310 000

ditt bud
300 000

ditt bud
290 000

ditt bud
280 000

ditt bud
270 000

ditt bud
260 000

ditt bud
250 000

ditt bud
240 000

ditt bud
Aktuellt bud:
350 000 SEK