BORDSLAMPA, 1900-talets första hälft.

Kromad och målad metall. Diameter 27 cm, höjd ca 32 cm.

Slitage med smärre färgbortfall och delvis senare målning. Ej funktionstestad.

Klubbat pris
1 750
153
161
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (19 bud)
14 apr 2018 17:40
1 750 SEK
14 apr 2018 17:40
1 650 SEK
10 apr 2018 11:05
1 600 SEK
10 apr 2018 11:05
1 500 SEK
10 apr 2018 11:05
1 300 SEK
10 apr 2018 11:05
1 200 SEK
8 apr 2018 19:33
1 100 SEK
8 apr 2018 19:33
1 000 SEK
8 apr 2018 19:33
950 SEK
8 apr 2018 19:33
900 SEK
8 apr 2018 13:22
850 SEK
8 apr 2018 13:22
800 SEK
8 apr 2018 13:22
650 SEK
8 apr 2018 13:22
600 SEK
7 apr 2018 10:23
550 SEK
7 apr 2018 10:23
500 SEK
7 apr 2018 9:11
400 SEK
6 apr 2018 19:45
350 SEK
6 apr 2018 19:26
300 SEK