SERVERINGSSKEDAR, ett par, silver, Goldsmiths & Silversmiths Co Ltd, London, 1908 och 1909.

Räfflade blad och dekorerade skaft. Längd 22,5 cm. Vikt 247 g.

Bruksskick.

Klubbat pris
974
88
94
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (17 bud)
8
14 apr 2018 17:44
974 SEK
9
14 apr 2018 17:44
924 SEK
8
14 apr 2018 17:43
874 SEK
14 apr 2018 17:43
824 SEK
14 apr 2018 16:11
823 SEK
14 apr 2018 11:41
773 SEK
14 apr 2018 11:41
750 SEK
14 apr 2018 0:14
723 SEK
13 apr 2018 20:48
673 SEK
12 apr 2018 22:10
623 SEK
12 apr 2018 22:10
600 SEK
11 apr 2018 13:56
562 SEK
11 apr 2018 13:56
512 SEK
10 apr 2018 19:22
410 SEK
10 apr 2018 11:33
400 SEK
9 apr 2018 22:10
350 SEK
6 apr 2018 22:29
300 SEK
 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

315. Matta, semiantik figural part silk Ghom, signerad, ca 341 x 224 cm.
Utropspris
40 000 - 50 000 SEK
Budhistorik
85 000

ditt bud
80 000

ditt bud
75 000

ditt bud
70 000

ditt bud
65 000

ditt bud
60 000

ditt bud
55 000

ditt bud
50 000

ditt bud
48 000

ditt bud
46 000

ditt bud
44 000

ditt bud
42 000

ditt bud
40 000

ditt bud
38 000

ditt bud
36 000

ditt bud
34 000

ditt bud
32 000

ditt bud
30 000

ditt bud
Aktuellt bud:
85 000 SEK