SPEGEL, 1970-tal.

SPEGEL, 1970-tal.

Fot av mässing. Höjd 185. Bredd 54 cm.

Slitage. Repor. Märken.

Klubbat pris
13 500
1 192
1 243
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (25 bud)
19 apr 2018 20:55
13 500 SEK
19 apr 2018 20:55
13 000 SEK
19 apr 2018 19:55
12 500 SEK
19 apr 2018 19:55
12 000 SEK
19 apr 2018 17:56
11 500 SEK
19 apr 2018 17:56
11 000 SEK
19 apr 2018 15:28
9 200 SEK
19 apr 2018 15:28
9 000 SEK
18 apr 2018 6:57
8 700 SEK
18 apr 2018 6:57
8 500 SEK
18 apr 2018 6:53
8 200 SEK
18 apr 2018 6:53
8 000 SEK
15 apr 2018 17:56
6 200 SEK
15 apr 2018 17:56
6 000 SEK
14 apr 2018 9:40
5 200 SEK
14 apr 2018 9:40
5 000 SEK
14 apr 2018 7:58
4 200 SEK
14 apr 2018 7:58
4 000 SEK
13 apr 2018 11:32
3 200 SEK
13 apr 2018 11:16
3 000 SEK
13 apr 2018 11:16
3 000 SEK
13 apr 2018 10:19
2 200 SEK
13 apr 2018 10:19
2 000 SEK
13 apr 2018 9:15
1 500 SEK
13 apr 2018 7:39
400 SEK