STOLAR, 4 st, 1900-talets andra hälft.

Stomme av bok. Fast stoppad sits klädd med svart konstläder. Sitthöjd 42. Bredd 58. Djup 51. Höjd 86 cm.

Slitage. Repor. Märken. Senare klädsel.

Klubbat pris
1 100
97
101
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (4 bud)
11 apr 2018 19:24
1 100 SEK
11 apr 2018 13:25
1 000 SEK
11 apr 2018 0:38
800 SEK
7 apr 2018 14:23
500 SEK