Madeleine Pyk – en samling F769

SOFFA SAMT FÅTÖLJER, ett par, 1900-talets mitt.

Bambu och rotting. Soffans längd 115 cm. Sitthöjd ca 42 cm.

Slitage. Bristningar. Torrsprickor.

Klubbat pris
3 200
304
347
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (17 bud)
14 apr 2018 14:07
3 200 SEK
14 apr 2018 14:07
3 000 SEK
11 apr 2018 22:09
2 900 SEK
11 apr 2018 22:09
2 700 SEK
11 apr 2018 18:06
2 500 SEK
10 apr 2018 13:56
2 401 SEK
9 apr 2018 20:09
2 201 SEK
9 apr 2018 20:09
2 001 SEK
9 apr 2018 17:05
1 700 SEK
8 apr 2018 23:33
1 600 SEK
8 apr 2018 21:59
1 500 SEK
8 apr 2018 21:59
1 500 SEK
8 apr 2018 21:59
1 400 SEK
8 apr 2018 21:59
1 300 SEK
8 apr 2018 21:44
1 200 SEK
8 apr 2018 10:27
1 100 SEK
6 apr 2018 20:29
1 000 SEK