KANDELABER, mässing, tillskriven Firma Lars Holmström, Arvika, 1900-talets andra hälft.

Längd 53 cm, höjd 18 cm.

Slitage. Märken. Gravyr.

Klubbat pris
3 900
340
356
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (14 bud)
15 apr 2018 18:37
3 900 SEK
15 apr 2018 17:50
3 700 SEK
15 apr 2018 17:50
3 510 SEK
14 apr 2018 21:44
3 300 SEK
14 apr 2018 21:44
3 100 SEK
14 apr 2018 21:40
2 900 SEK
14 apr 2018 21:39
2 700 SEK
14 apr 2018 11:54
2 500 SEK
13 apr 2018 7:11
1 600 SEK
12 apr 2018 21:24
1 500 SEK
7 apr 2018 11:30
1 300 SEK
7 apr 2018 6:39
1 200 SEK
6 apr 2018 21:13
350 SEK
6 apr 2018 17:14
300 SEK