Madeleine Pyk – en samling F769

GOLVLAMPA, Garali, Alingsås, 1980-tal,

Ställbar stomme av mässing och fot av sten. Frostad skärm av plast. Höjd ca 213 cm.

Åldersrelaterat slitage. Märken. Repor. Ej funktionstestad.

Klubbat pris
1 500
142
163
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (3 bud)
14 apr 2018 20:03
1 500 SEK
14 apr 2018 14:59
1 200 SEK
7 apr 2018 14:10
1 000 SEK