Arne Jones E1299

Gösta Grähs

(Sverige, Född 1938)
Gösta Grähs
(Sverige, Född 1938)

GÖSTA GRÄHS, tekanna av stengods, Rörstrand 1980-tal.

Glaserat stengods. Handtag i metall. Höjd 20 cm

Obetydligt ytslitage.

Klubbat pris
1 220
116
132
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (14 bud)
14 apr 2018 12:28
1 220 SEK
14 apr 2018 12:28
1 120 SEK
14 apr 2018 11:59
900 SEK
11 apr 2018 21:53
850 SEK
11 apr 2018 21:53
800 SEK
11 apr 2018 21:53
750 SEK
11 apr 2018 21:53
700 SEK
11 apr 2018 19:12
650 SEK
10 apr 2018 22:38
600 SEK
10 apr 2018 22:38
550 SEK
10 apr 2018 13:43
400 SEK
7 apr 2018 18:37
350 SEK
7 apr 2018 18:37
301 SEK
7 apr 2018 9:35
300 SEK