Jan Johansson

(Sverige, 1942-2018)
Jan Johansson
(Sverige, 1942-2018)

JAN JOHANSSON, vas, glas, Orrefors Gallery -90.

Dekor i röda och gula toner. Signerad "Orrefors Gallery -90 932570 Jan Johnsson 11-40". Höjd 20 cm.

Smärre slitage.

Formgivare

Klubbat pris
5 600
488
511
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (11 bud)
13 apr 2018 8:22
5 600 SEK
13 apr 2018 8:22
5 400 SEK
13 apr 2018 8:21
5 200 SEK
13 apr 2018 8:21
5 000 SEK
12 apr 2018 21:37
4 800 SEK
9 apr 2018 10:00
4 000 SEK
7 apr 2018 16:50
3 600 SEK
7 apr 2018 16:32
3 200 SEK
6 apr 2018 11:01
3 000 SEK
6 apr 2018 7:00
2 000 SEK
5 apr 2018 17:23
1 000 SEK