ÖSTEN KRISTIANSSON, pliang, "Vilstol 204", Vittsjö Möbelfabrik 1950-tal.

Korslagda ben i ek med lädersits. Längd 51, höjd 43 cm.

Slitage. Repor. Märken. Smärre fläckar.

Klubbat pris
3 203
304
348
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (25 bud)
16 apr 2018 11:54
3 203 SEK
16 apr 2018 11:54
3 003 SEK
16 apr 2018 10:29
2 803 SEK
16 apr 2018 10:28
2 603 SEK
16 apr 2018 10:28
2 600 SEK
15 apr 2018 14:45
2 400 SEK
14 apr 2018 7:14
2 200 SEK
14 apr 2018 7:14
2 001 SEK
13 apr 2018 22:44
2 000 SEK
13 apr 2018 22:44
1 900 SEK
13 apr 2018 22:43
1 800 SEK
13 apr 2018 22:43
1 700 SEK
13 apr 2018 22:43
1 600 SEK
13 apr 2018 22:43
1 500 SEK
10 apr 2018 19:19
1 400 SEK
10 apr 2018 19:19
1 300 SEK
10 apr 2018 17:05
1 200 SEK
10 apr 2018 17:05
1 100 SEK
10 apr 2018 16:38
1 000 SEK
10 apr 2018 16:38
950 SEK
10 apr 2018 16:38
900 SEK
10 apr 2018 16:38
850 SEK
9 apr 2018 23:18
800 SEK
9 apr 2018 18:26
550 SEK
9 apr 2018 17:26
500 SEK
Christian Olsén
Christian Olsén
+46 (0)703 09 56 57