Nanny Still

(Finland, 1926-2009)
Nanny Still
(Finland, 1926-2009)

GLASVASER, fem stycken, Nanny Still, Tamara Aladin, Helena Tynell, 1900-talets andra hälft.

Bland annat serien "Pagoda". Höjd 20-27 cm.

Smärre slitage. Smuts. Repor. Märken.

Formgivare

Klubbat pris
2 500
219
230
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (17 bud)
18 apr 2018 14:28
2 500 SEK
18 apr 2018 14:28
2 345 SEK
18 apr 2018 11:52
2 200 SEK
18 apr 2018 11:47
2 000 SEK
18 apr 2018 11:47
2 000 SEK
18 apr 2018 11:47
1 600 SEK
18 apr 2018 11:47
1 500 SEK
17 apr 2018 3:38
1 100 SEK
17 apr 2018 3:38
1 000 SEK
13 apr 2018 18:30
550 SEK
12 apr 2018 21:51
500 SEK
12 apr 2018 21:51
475 SEK
12 apr 2018 11:59
450 SEK
12 apr 2018 11:59
400 SEK
11 apr 2018 7:39
375 SEK
11 apr 2018 7:39
325 SEK
10 apr 2018 19:25
300 SEK