SKÅP, omkring 1900-talets mitt.

Fanerat med mahogny samt med inläggningar. Två dörrar med bakomliggande hyllor och lådor. Med fraktgods etikett: "Västertorps möbler". Benställningen med tre lådor. Bredd 123, djup 44, höjd 123 cm. Nyckel finns.

Slitage. Repor. Märken.

Klubbat pris
2 000
176
187
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (9 bud)
15 apr 2018 14:20
2 000 SEK
15 apr 2018 14:20
1 900 SEK
15 apr 2018 14:20
1 800 SEK
15 apr 2018 14:19
1 700 SEK
15 apr 2018 14:18
1 600 SEK
15 apr 2018 14:18
1 550 SEK
15 apr 2018 0:10
1 500 SEK
7 apr 2018 20:54
500 SEK
7 apr 2018 8:31
300 SEK