CIGARRETUI, silver, 1900-talets mitt,

silver med insats i trä. Längd 20 cm, bredd 11 cm, höjd 2,5 cm. Svenska importstämplar.

Bruksskick.

Klubbat pris
5 700
503
525
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (16 bud)
14 apr 2018 18:07
5 700 SEK
14 apr 2018 18:07
5 500 SEK
12 apr 2018 13:54
4 200 SEK
12 apr 2018 12:04
4 000 SEK
11 apr 2018 10:10
3 700 SEK
11 apr 2018 10:09
3 500 SEK
11 apr 2018 10:09
3 500 SEK
11 apr 2018 10:09
2 700 SEK
11 apr 2018 10:09
2 500 SEK
11 apr 2018 10:08
2 200 SEK
11 apr 2018 10:08
2 000 SEK
11 apr 2018 10:07
1 300 SEK
11 apr 2018 10:07
1 200 SEK
7 apr 2018 19:23
550 SEK
7 apr 2018 19:23
500 SEK
6 apr 2018 16:28
300 SEK