MATS THESELIUS, "Bruno", fåtölj, Källemo, omkring år 2000.

Stomme i satinkromad metall. Läderklädd sits. Etikettmärkt. Sitshöjd ca 38 cm.

Bruksslitage med repor och fläckar. Tryckmärke.

Klubbat pris
16 000
1 420
1 481
Utropspris
15 000 SEK
Budhistorik (13 bud)
8
25 apr 2018 18:27
16 000 SEK
25 apr 2018 18:27
15 500 SEK
8
25 apr 2018 18:18
13 000 SEK
9
25 apr 2018 18:18
12 500 SEK
8
25 apr 2018 18:05
12 000 SEK
25 apr 2018 0:37
10 600 SEK
18 apr 2018 13:30
9 400 SEK
18 apr 2018 11:29
8 200 SEK
18 apr 2018 10:23
8 000 SEK
18 apr 2018 9:36
6 000 SEK
17 apr 2018 21:44
5 500 SEK
17 apr 2018 21:29
350 SEK
17 apr 2018 20:37
300 SEK