1041292

KORGSTOL 1900-tal.

Rotting, vitmålad. Höjd ca 144 cm, sitthöjd ca 47 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Skador. Senare målning.

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Jan Ahlklo

    Jan Ahlklo

    jan.ahlklo@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    450
    44 EUR
    50 USD

    Budhistorik (4 bud)
    2A19 apr 21:19450SEK
    119 apr 21:19400SEK
    219 apr 09:31350SEK