1041292

KORGSTOL 1900-tal

Rotting, vitmålad. Höjd ca 144 cm, sitthöjd ca 47 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Skador. Senare målning.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Jan Ahlklo

Jan Ahlklo

jan.ahlklo@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    450
    43 EUR
    50 USD

    Budhistorik (4 bud)
    2A19 apr 21:19450SEK
    119 apr 21:19400SEK
    219 apr 09:31350SEK