SERVERINGSVAGN, 1900-tal.

SERVERINGSVAGN, 1900-tal.

Betsad mahogny. Med glasade sidor. Längd 76. Bredd 45. Höjd 69.

Slitage. Repor. Märken.

Klubbat pris
1 503
132
137
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (19 bud)
27 apr 2018 19:50
1 503 SEK
27 apr 2018 19:48
1 403 SEK
27 apr 2018 19:48
1 400 SEK
27 apr 2018 19:48
1 302 SEK
27 apr 2018 19:46
1 202 SEK
27 apr 2018 19:46
1 150 SEK
27 apr 2018 19:46
1 101 SEK
27 apr 2018 19:45
1 001 SEK
27 apr 2018 19:45
1 000 SEK
27 apr 2018 19:27
850 SEK
27 apr 2018 19:27
800 SEK
27 apr 2018 19:27
800 SEK
27 apr 2018 18:48
650 SEK
27 apr 2018 18:46
600 SEK
27 apr 2018 18:46
600 SEK
27 apr 2018 18:33
450 SEK
25 apr 2018 17:42
400 SEK
20 apr 2018 21:34
350 SEK
19 apr 2018 14:53
300 SEK