BORIS LACROIX, bordslampa, Falkenbergs Belysning, 1900-talets mitt.

Ställbar stomme i mässing med detaljer i gulmetall. Skärm i lackerad metall. Märkt FLB. Längd ca 35 cm

Ej funktionstestad. Märken. Slitage.

Klubbat pris
1 300
114
120
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (8 bud)
19 apr 2018 21:20
1 300 SEK
19 apr 2018 21:20
1 200 SEK
13 apr 2018 20:13
1 000 SEK
13 apr 2018 16:33
951 SEK
13 apr 2018 16:32
550 SEK
13 apr 2018 16:32
500 SEK
13 apr 2018 14:23
350 SEK
13 apr 2018 11:31
300 SEK