IKEA

(Sverige, Grundat 1943)
IKEA
(Sverige, Grundat 1943)

KARIN MOBERG, Fåtölj, "Diana", för IKEA, 1900-talets andra hälft

Stomme av furu. Sits och rygg i läder. Sitthöjd ca 35 cm.

Slitage. Märken.

Formgivare

Klubbat pris
2 400
228
261
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (23 bud)
19 apr 2018 17:42
2 400 SEK
19 apr 2018 17:42
2 200 SEK
19 apr 2018 17:42
2 100 SEK
19 apr 2018 17:42
1 800 SEK
18 apr 2018 18:41
1 700 SEK
18 apr 2018 18:41
1 600 SEK
18 apr 2018 18:41
1 500 SEK
18 apr 2018 18:29
1 001 SEK
16 apr 2018 20:36
951 SEK
16 apr 2018 20:36
901 SEK
16 apr 2018 20:36
900 SEK
16 apr 2018 20:35
850 SEK
16 apr 2018 20:35
800 SEK
16 apr 2018 20:35
700 SEK
16 apr 2018 20:35
650 SEK
16 apr 2018 19:59
600 SEK
15 apr 2018 20:11
550 SEK
15 apr 2018 20:11
500 SEK
15 apr 2018 20:11
500 SEK
15 apr 2018 20:10
450 SEK
15 apr 2018 20:10
400 SEK
13 apr 2018 17:40
350 SEK
12 apr 2018 18:15
300 SEK