Beverloo Corneille

(Nederländerna, 1922-2010)
Beverloo Corneille
(Nederländerna, 1922-2010)

BEVERLOO CORNEILLE, litografi, signerad och daterad 85, numrerad 91/199.

Kvinna med sol. Bildstorlek 21 x 15,5 cm.

Obetydligt slitage. Ej examinerad ur ram.

Klubbat pris
160
1 835
167
Utropspris
200 EUR
Budhistorik (12 bud)
18 apr 2018 19:45
160 EUR
18 apr 2018 19:45
150 EUR
18 apr 2018 19:44
140 EUR
18 apr 2018 18:11
130 EUR
18 apr 2018 17:37
120 EUR
18 apr 2018 10:32
110 EUR
18 apr 2018 7:00
100 EUR
17 apr 2018 21:29
95 EUR
17 apr 2018 18:06
90 EUR
16 apr 2018 10:23
80 EUR
15 apr 2018 12:17
65 EUR
11 apr 2018 21:50
60 EUR