GOLVLAMPA, sputnik-modell, 1900-talets andra hälft

Mässing. Ställbar övderdel. Sex glaskupor. Höjd ca 158 cm.

Bruksslitage. Ej funktionstestad. Anlupen. Repor.

Klubbat pris
7 700
674
710
Utropspris
8 000 SEK
Budhistorik (8 bud)
22 apr 2018 14:21
7 700 SEK
22 apr 2018 14:21
7 500 SEK
22 apr 2018 14:21
6 950 SEK
22 apr 2018 14:21
6 750 SEK
17 apr 2018 22:16
6 400 SEK
17 apr 2018 0:27
6 200 SEK
14 apr 2018 21:03
6 000 SEK
13 apr 2018 19:33
3 500 SEK