MATBORD, Danmark, 1900-talets andra hälft.

Mörkbetsat lövträ. Diameter ca 128 cm, höjd 69 cm. Två iläggsskivor á 60 cm.

Blekt. Repor. Bruksslitage. Mindre stötskada vid skarv.

Klubbat pris
6 556
572
598
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (21 bud)
19 apr 2018 10:27
6 556 SEK
19 apr 2018 10:27
6 500 SEK
19 apr 2018 10:27
6 206 SEK
19 apr 2018 10:27
6 006 SEK
19 apr 2018 10:25
5 755 SEK
19 apr 2018 10:25
5 555 SEK
19 apr 2018 10:25
5 500 SEK
19 apr 2018 10:25
5 005 SEK
19 apr 2018 10:24
5 000 SEK
19 apr 2018 10:24
4 709 SEK
19 apr 2018 10:24
4 509 SEK
19 apr 2018 10:17
4 203 SEK
19 apr 2018 10:17
4 003 SEK
19 apr 2018 10:15
3 203 SEK
19 apr 2018 10:13
3 003 SEK
19 apr 2018 10:13
3 000 SEK
19 apr 2018 10:07
2 600 SEK
19 apr 2018 10:07
2 400 SEK
19 apr 2018 9:50
2 200 SEK
17 apr 2018 22:59
2 000 SEK
17 apr 2018 12:34
300 SEK