BÄNK, allmoge, daterad 1813.

BÄNK, allmoge, daterad 1813.

Furu. Skuren dekor av årtalet 1813. Längd 410, bredd 31, höjd 46 cm.

Slitage. Fläckar. Repor. Torrsprickor. Skador.

Klubbat pris
6 700
649
743
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (11 bud)
20 apr 2018 8:21
6 700 SEK
20 apr 2018 8:21
6 500 SEK
20 apr 2018 8:12
4 700 SEK
20 apr 2018 8:12
4 500 SEK
18 apr 2018 17:32
3 000 SEK
16 apr 2018 22:21
2 800 SEK
16 apr 2018 22:21
2 400 SEK
16 apr 2018 22:21
2 200 SEK
15 apr 2018 21:53
2 000 SEK
13 apr 2018 23:49
350 SEK
13 apr 2018 17:27
300 SEK
Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13