SOFFA, 1930/1940-tal

SOFFA, 1930/1940-tal

Svängd form. Fast stoppad sits. Längd 160, sitthöjd 33 cm

Smärre slitage.

Klubbat pris
6 556
576
612
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (17 bud)
19 apr 2018 15:30
6 556 SEK
19 apr 2018 15:30
6 400 SEK
19 apr 2018 11:23
6 200 SEK
19 apr 2018 11:23
6 001 SEK
19 apr 2018 11:08
5 975 SEK
19 apr 2018 11:08
5 775 SEK
18 apr 2018 23:34
5 100 SEK
18 apr 2018 23:34
4 900 SEK
18 apr 2018 19:22
4 700 SEK
18 apr 2018 19:20
4 500 SEK
18 apr 2018 19:20
4 404 SEK
18 apr 2018 19:02
4 204 SEK
18 apr 2018 19:01
4 004 SEK
18 apr 2018 19:01
4 000 SEK
17 apr 2018 19:54
3 201 SEK
17 apr 2018 19:52
3 001 SEK
13 apr 2018 18:30
3 000 SEK