Tobia Scarpa

(Italien, Född 1935)
Tobia Scarpa
(Italien, Född 1935)

TOBIA SCARPA, vas, metall, för Morellato, Italien.

Höjd ca 31,5 cm.

Smärre slitage, obetydliga repor.

Klubbat pris
1 700
150
157
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
21 apr 2018 18:01
1 700 SEK
21 apr 2018 17:28
1 600 SEK
21 apr 2018 17:28
1 515 SEK
17 apr 2018 21:28
1 500 SEK
14 apr 2018 23:08
1 166 SEK
13 apr 2018 18:26
500 SEK