Tobia Scarpa

(Italien, Född 1935)
Tobia Scarpa
(Italien, Född 1935)

TOBIA SCARPA, fat, metall, för Morellato, Italien.

Diameter ca 42 cm.

Smärre slitage, obetydliga repor.

Klubbat pris
1 500
142
163
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (2 bud)
17 apr 2018 21:28
1 500 SEK
14 apr 2018 23:09
1 166 SEK