SPEGEL, 1900-talets andra hälft.

Ram i mässing, 120 x 50 cm.

Smärre slitage.

Klubbat pris
600
53
55
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (7 bud)
20 apr 2018 20:34
600 SEK
20 apr 2018 13:52
550 SEK
19 apr 2018 11:37
500 SEK
19 apr 2018 11:37
450 SEK
17 apr 2018 20:07
400 SEK
13 apr 2018 17:14
350 SEK
13 apr 2018 12:09
300 SEK