KARMSTOLAR, ett par, 1900-talets andra hälft.

Stomme av böjträ. Sits och rygg i rotting, Sitthöjd 46 cm.

Märken. Slitage.

Klubbat pris
3 200
284
299
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (23 bud)
9
25 apr 2018 21:54
3 200 SEK
8
25 apr 2018 21:51
3 000 SEK
9
25 apr 2018 21:48
2 800 SEK
8
25 apr 2018 21:47
2 600 SEK
9
25 apr 2018 21:45
2 400 SEK
8
25 apr 2018 21:45
2 200 SEK
25 apr 2018 21:45
2 000 SEK
8
25 apr 2018 21:42
1 900 SEK
25 apr 2018 21:40
1 800 SEK
8
25 apr 2018 21:23
1 700 SEK
25 apr 2018 20:47
1 600 SEK
25 apr 2018 10:16
1 500 SEK
24 apr 2018 23:08
1 400 SEK
24 apr 2018 21:50
1 300 SEK
24 apr 2018 21:47
1 200 SEK
24 apr 2018 21:47
1 200 SEK
24 apr 2018 14:50
1 100 SEK
22 apr 2018 22:15
1 000 SEK
21 apr 2018 17:08
550 SEK
20 apr 2018 22:11
500 SEK
19 apr 2018 19:04
400 SEK
18 apr 2018 12:06
350 SEK
17 apr 2018 16:52
300 SEK