SOFFBORD, 1900-talets andra hälft.

Stomme av mässing. Två glasskivor. Längd 125 cm. Bredd 65 cm. Höjd 45 cm.

Märken. Slitage.

Klubbat pris
2 779
247
257
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (24 bud)
23 apr 2018 22:09
2 779 SEK
10
23 apr 2018 22:06
2 579 SEK
23 apr 2018 22:06
2 478 SEK
23 apr 2018 22:04
2 278 SEK
10
23 apr 2018 22:03
2 200 SEK
23 apr 2018 22:01
2 000 SEK
10
23 apr 2018 22:00
1 900 SEK
23 apr 2018 22:00
1 878 SEK
23 apr 2018 22:00
1 800 SEK
10
23 apr 2018 22:00
1 700 SEK
23 apr 2018 21:57
1 500 SEK
23 apr 2018 21:37
1 400 SEK
9
23 apr 2018 16:40
1 300 SEK
8
23 apr 2018 14:01
1 200 SEK
23 apr 2018 14:01
1 200 SEK
8
23 apr 2018 12:51
1 100 SEK
22 apr 2018 21:50
1 000 SEK
22 apr 2018 7:39
950 SEK
21 apr 2018 22:05
900 SEK
20 apr 2018 19:20
800 SEK
16 apr 2018 22:18
750 SEK
15 apr 2018 20:35
700 SEK
14 apr 2018 22:59
650 SEK
14 apr 2018 15:43
550 SEK