TIDNINGSSTÄLL, 1900-talets andra hälft,

stomme i gulmetall, insats i glas, längd ca 40 cm, höjd ca 31 cm.

Slitage. Obetydligt nagg.

Klubbat pris
1 200
106
111
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (10 bud)
22 apr 2018 21:49
1 200 SEK
22 apr 2018 21:13
1 100 SEK
18 apr 2018 9:37
1 000 SEK
18 apr 2018 9:37
1 000 SEK
16 apr 2018 8:07
650 SEK
16 apr 2018 8:07
600 SEK
16 apr 2018 8:07
550 SEK
16 apr 2018 8:07
500 SEK
13 apr 2018 19:11
350 SEK
13 apr 2018 18:53
300 SEK
 Dölj
 Visa mer

Important Timepieces 655

76. Cartier, Calibre de Cartier, Diver, ca 2019.
Utropspris
42 000 - 48 000 SEK
Budhistorik
40 000

ditt bud
Aktuellt bud:
40 000 SEK