TRÄDGÅRDSGRUPP, 2 delar, 1900-talets mitt.

Stomme av metall. Sits, rygg och bordsskiva av träribbor. Målade. Bänkens bredd 190, djup 40, höjd 76, sitthöjd 44 cm. Bordets höjd 68, diameter 100 cm.

Senare målning. Smärre slitage.

Klubbat pris
2 800
245
255
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (11 bud)
20 apr 2018 16:23
2 800 SEK
20 apr 2018 16:22
2 600 SEK
20 apr 2018 16:22
2 500 SEK
20 apr 2018 15:59
2 300 SEK
19 apr 2018 17:52
2 100 SEK
19 apr 2018 17:52
2 000 SEK
18 apr 2018 18:55
1 700 SEK
18 apr 2018 18:55
1 600 SEK
18 apr 2018 17:27
1 200 SEK
15 apr 2018 14:05
1 100 SEK
13 apr 2018 12:53
1 000 SEK