SÄNGBORD, ett par, 1900-talets andra hälft,

fanér, front med lucka. Längd 49 cm, djup 32 cm, höjd ca 58,5 cm.

Fanerskador. Slitage. En lucka med skadat lås.

Klubbat pris
850
75
78
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (12 bud)
22 apr 2018 21:26
850 SEK
22 apr 2018 21:26
800 SEK
22 apr 2018 21:20
700 SEK
22 apr 2018 21:20
650 SEK
22 apr 2018 21:11
600 SEK
22 apr 2018 8:11
550 SEK
22 apr 2018 8:10
500 SEK
22 apr 2018 8:10
500 SEK
22 apr 2018 8:10
450 SEK
22 apr 2018 8:10
400 SEK
21 apr 2018 14:35
350 SEK
20 apr 2018 9:37
300 SEK