HYLLA, 1900-talets andra hälft.

Stomme av kromad metall. 4 hyllplan i glas. Längd 150 cm. Djup 32 cm. Höjd 134 cm.

Märken. Repor. Slitage.

Klubbat pris
1 950
170
178
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (7 bud)
27 apr 2018 21:53
1 950 SEK
27 apr 2018 21:51
1 850 SEK
27 apr 2018 21:51
1 750 SEK
27 apr 2018 21:51
1 700 SEK
27 apr 2018 21:48
1 600 SEK
22 apr 2018 18:40
1 500 SEK
21 apr 2018 17:14
300 SEK