SOFFBORD, 1900-talets andra hälft,

stomme i vitmetall, rund skiva i röktonat glas, diameter ca 99 cm, höjd ca 41 cm.

Nagg. Slitage.

Klubbat pris
1 350
119
124
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (18 bud)
9
23 apr 2018 20:38
1 350 SEK
8
23 apr 2018 20:38
1 250 SEK
8
23 apr 2018 11:00
1 200 SEK
23 apr 2018 11:00
1 100 SEK
8
23 apr 2018 11:00
1 100 SEK
23 apr 2018 9:47
950 SEK
20 apr 2018 20:40
900 SEK
19 apr 2018 12:34
850 SEK
19 apr 2018 12:34
800 SEK
19 apr 2018 12:34
800 SEK
18 apr 2018 19:47
750 SEK
18 apr 2018 19:47
700 SEK
16 apr 2018 21:28
650 SEK
16 apr 2018 21:28
600 SEK
15 apr 2018 19:21
450 SEK
15 apr 2018 19:21
400 SEK
15 apr 2018 1:12
350 SEK
13 apr 2018 23:49
300 SEK
 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

428. Keith Haring, "Untitled", ur: "Free South Africa".
Utropspris
150 000 - 200 000 SEK
Budhistorik
155 000

ditt bud
150 000

ditt bud
Aktuellt bud:
155 000 SEK