EERO SAARINEN, matbord "Tulip" Knoll International 1900-talets senare del.

Rund skiva av lackerad marmor på vitlackerad fot av aluminium, diameter 120, höjd 72 cm.

Slitage.

Klubbat pris
27 000
2 396
2 500
Utropspris
10 000 SEK
Budhistorik (40 bud)
11
22 apr 2018 16:57
27 000 SEK
10
22 apr 2018 16:56
26 000 SEK
11
22 apr 2018 16:54
25 000 SEK
10
22 apr 2018 16:54
24 000 SEK
11
22 apr 2018 16:54
23 000 SEK
10
22 apr 2018 16:52
23 000 SEK
11
22 apr 2018 16:51
21 000 SEK
10
22 apr 2018 16:51
20 200 SEK
11
22 apr 2018 16:49
17 700 SEK
13
22 apr 2018 16:48
17 200 SEK
11
22 apr 2018 16:48
16 700 SEK
10
22 apr 2018 16:48
16 200 SEK
11
22 apr 2018 16:47
14 700 SEK
12
22 apr 2018 16:39
14 200 SEK
11
22 apr 2018 16:39
13 700 SEK
12
22 apr 2018 16:38
13 200 SEK
11
22 apr 2018 16:38
13 000 SEK
12
22 apr 2018 16:26
11 700 SEK
10
22 apr 2018 15:51
11 200 SEK
11
22 apr 2018 15:00
10 700 SEK
10
21 apr 2018 16:06
10 200 SEK
8
21 apr 2018 16:06
10 000 SEK
8
21 apr 2018 6:57
9 800 SEK
9
21 apr 2018 6:57
9 600 SEK
8
20 apr 2018 21:18
9 400 SEK
9
20 apr 2018 11:52
9 200 SEK
8
20 apr 2018 11:51
9 000 SEK
9
20 apr 2018 11:51
9 000 SEK
8
20 apr 2018 11:51
8 800 SEK
9
20 apr 2018 11:51
8 600 SEK
8
20 apr 2018 11:17
8 400 SEK
9
20 apr 2018 11:16
8 200 SEK
8
17 apr 2018 16:58
8 000 SEK
15 apr 2018 23:34
6 000 SEK
15 apr 2018 12:37
5 300 SEK
14 apr 2018 22:45
5 000 SEK
14 apr 2018 10:58
3 000 SEK
14 apr 2018 8:19
2 000 SEK
14 apr 2018 8:16
1 100 SEK
13 apr 2018 18:37
1 000 SEK