BORD, "Pronto", Dux, 1900/2000-tal,

fot i sten, stomme i vitmetall. höj- och sänkbart, diameter ca 51 cm

Slitage.

Klubbat pris
1 500
133
139
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (14 bud)
21 apr 2018 12:41
1 500 SEK
21 apr 2018 12:41
1 500 SEK
21 apr 2018 12:40
1 300 SEK
21 apr 2018 12:40
1 200 SEK
20 apr 2018 19:24
1 100 SEK
20 apr 2018 19:24
1 000 SEK
20 apr 2018 19:24
1 000 SEK
20 apr 2018 14:18
900 SEK
20 apr 2018 14:18
850 SEK
16 apr 2018 22:46
800 SEK
16 apr 2018 22:46
750 SEK
13 apr 2018 21:07
650 SEK
13 apr 2018 21:07
600 SEK
13 apr 2018 19:34
500 SEK