CARL-HARRY STÅLHANE, skål samt vas, stengods, bl a "SVO", Rörstrand, 1950/60-tal.

Skål, längd 20 cm.
Vas, höjd 21 cm.

Smärre slitage. Mindre tillverkningsdefekter/fläckar.

Klubbat pris
400
36
38
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (3 bud)
24 apr 2018 18:04
400 SEK
24 apr 2018 10:29
350 SEK
17 apr 2018 20:03
300 SEK