KARMSTOL. 1900-talets andra hälft.

Stomme i böjträ. Flätade sits. Sitthöjd 48 cm.

Slitage.

Klubbat pris
500
44
46
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (5 bud)
20 apr 2018 9:16
500 SEK
20 apr 2018 9:16
450 SEK
19 apr 2018 18:34
400 SEK
16 apr 2018 14:32
350 SEK
13 apr 2018 12:22
300 SEK