HYLLA, rund form, 1900-talets andra hälft.

Stomme i kromad metall. 5 st runda glashyllor. Diameter 57 cm. Höjd 200 cm.

Anlupen. Märken. Repor. Slitage.

Klubbat pris
950
83
87
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (8 bud)
22 apr 2018 12:48
950 SEK
22 apr 2018 12:48
900 SEK
21 apr 2018 21:20
650 SEK
21 apr 2018 21:20
600 SEK
21 apr 2018 7:08
450 SEK
21 apr 2018 7:08
400 SEK
19 apr 2018 21:23
350 SEK
15 apr 2018 18:57
300 SEK