SOFFBORD, 1900-talets andra hälft.

Rund skiva i spegelglas. Underrede i metall. Diameter 50 cm. Höjd 48 cm.

Märken. Repor. Slitage.

Klubbat pris
450
40
41
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (5 bud)
23 apr 2018 12:50
450 SEK
21 apr 2018 7:53
400 SEK
21 apr 2018 7:53
400 SEK
17 apr 2018 22:04
350 SEK
16 apr 2018 21:22
300 SEK