FÅTÖLJ, rotting, 1900-talets andra hälft.

Etikettmärkt Sika Designs. Sitthöjd 39. Bredd 64,5. Djup 70. Höjd 98 cm.

Smärre slitage.

Klubbat pris
2 200
194
203
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (20 bud)
9
20 apr 2018 16:27
2 200 SEK
8
20 apr 2018 16:27
2 000 SEK
8
19 apr 2018 19:35
1 959 SEK
19 apr 2018 19:34
1 859 SEK
8
19 apr 2018 19:34
1 800 SEK
19 apr 2018 18:53
1 600 SEK
19 apr 2018 18:53
1 500 SEK
19 apr 2018 18:53
1 400 SEK
19 apr 2018 18:53
1 300 SEK
19 apr 2018 18:53
1 200 SEK
19 apr 2018 18:53
1 100 SEK
18 apr 2018 7:53
1 000 SEK
17 apr 2018 16:38
1 000 SEK
15 apr 2018 22:00
650 SEK
15 apr 2018 22:00
600 SEK
13 apr 2018 19:23
500 SEK
13 apr 2018 6:46
450 SEK
13 apr 2018 1:12
400 SEK
12 apr 2018 20:35
350 SEK
12 apr 2018 18:35
300 SEK