TRÄDGÅRDSMÖBEL, 7 delar, 1900-talets andra hälft.

Bord, ett par karmstolar samt fyra stolar. Bord med stomme av järn, skiva av målade träribbor. Diameter 116, höjd 70 cm. Målade stolar med stomme av fjäderstål. Sitthöjd ca 41-44 cm.

Renoverad. Kompletterad. Slitage. Senare målning. Torrsprickor.

Klubbat pris
6 000
530
552
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (27 bud)
12
21 apr 2018 18:12
6 000 SEK
21 apr 2018 18:12
5 800 SEK
12
21 apr 2018 18:12
5 600 SEK
21 apr 2018 18:12
5 600 SEK
12
21 apr 2018 18:12
5 400 SEK
21 apr 2018 18:08
5 200 SEK
11
21 apr 2018 13:35
5 000 SEK
12
21 apr 2018 13:35
5 000 SEK
11
21 apr 2018 13:35
4 700 SEK
12
21 apr 2018 13:35
4 500 SEK
11
21 apr 2018 13:03
4 000 SEK
21 apr 2018 8:14
3 800 SEK
8
20 apr 2018 18:44
3 600 SEK
20 apr 2018 18:18
3 400 SEK
10
19 apr 2018 8:01
3 200 SEK
9
19 apr 2018 8:01
3 004 SEK
9
18 apr 2018 15:00
3 000 SEK
8
18 apr 2018 7:52
2 700 SEK
16 apr 2018 20:01
2 408 SEK
16 apr 2018 19:37
2 200 SEK
15 apr 2018 21:25
2 000 SEK
15 apr 2018 20:32
1 900 SEK
15 apr 2018 12:28
1 800 SEK
15 apr 2018 11:36
1 300 SEK
14 apr 2018 21:30
1 200 SEK
14 apr 2018 16:42
850 SEK
13 apr 2018 12:01
800 SEK