STOLAR, ett par, Linea Veam, Italien, 1900-talets andra hälft.

Stomme i kromat stål, klädda i läder. Sitthöjd ca 44 cm.

Slitage. Repor.

Klubbat pris
905
80
83
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (14 bud)
21 apr 2018 16:11
905 SEK
21 apr 2018 16:11
855 SEK
21 apr 2018 16:01
800 SEK
21 apr 2018 14:39
750 SEK
21 apr 2018 14:39
700 SEK
21 apr 2018 14:39
700 SEK
21 apr 2018 14:39
650 SEK
21 apr 2018 14:39
600 SEK
21 apr 2018 14:38
550 SEK
21 apr 2018 14:38
500 SEK
21 apr 2018 10:05
450 SEK
19 apr 2018 19:20
400 SEK
17 apr 2018 8:17
350 SEK
15 apr 2018 12:36
300 SEK